KONST / Litografier / Färglitografier 15417031
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: benoist färglitografi färglitografier grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:16
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: benoist färglitografi färglitografier grafik litografi litografier litografiskt blad motiv från stockholm stockholm stockholmsmotiv svensk sverige
-
6039 Färglitografier
2 st, Örjan Wikström (f. 1948), Sverige. Signerade..//
Aktuellt bud: 150 kr
Auktionen avslutas
idag
19 jan kl 19:16



